Waterford vietovės pasaulyje

Gimiau ir augau miestelyje vardu Simnas. Žingeidumo dėlei pasidomėjau, ir pamačiau, jog tokios vietovės pasaulyje niekur nėra, tačiau tai yra pavardė Indijoje ir Indonezijoje. Taip pat Simnas gali būti tiek moters, tiek vyro vardas minėtose valstybėse.

Vėliau, gyvenau mieste vardu Utena. Tokios vietovės pasaulyje irgi niekur nėra, tačiau tai yra moters vardas Japonijoje. Hm…labai keistos Lietuvos ir Azijos morfologinės sásajos. Palikime tai kalbininkams.

Šiuo metu gyvenu Waterford mieste, Airija. Įdomu, o kiek pasaulyje yra vietoviú, turinciú šį vardá? Kai sužinojau, tai net akys ant kaktos iššoko – o gi net 29 vietos vadinasi Waterford visame pasaulyje, issimėčiusios per 8 valstybes. Iš jú net 20 yra Amerikoje. Po 2 vietoves, vardu Waterford, yra Pietú Afrikos Respublikoje ir Australijoje. Po viená vietovę yra Airijoje, Kanadoje ir tokiose egzotiškose vietovėse kaip Bahamai, Barbadosas bei Zimbabvė. Pati piečiausia vietovė yra Australijoje, o šiauriausia, daugiausiai apgyvendinta ir pati seniausia vietovė yra Waterford miestas Airijoje 🙂

Waterford, Airija, miesto herbas.

Ir ko tik pasaulyje nebuna 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: